Plautuvės maišytuvas Unus 5033 Silicsana

 • Plautuvės maišytuvas Unus 5033 Silicsana

  79 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5+ vnt.
  Į krepšelį 
 •  UNUS 5033 Silicsana

  Modernaus dizaino maišytuvo snapas ir storesnis maišytuvo pagrindas suteikia maišytuvui tvirtumo ir stabilumo jausmą, tuo pačiu lengva svirtelė neapkrauna maišytuvo dizaino. Metalizuota apvali perjungimo svirtelė yra patogi naudoti ir valyti. Dekoratyvinis metalo elementas, esantis ant rankenėlės, priduoda maišytuvui išskirtinumo. Maišytuvo korpusas dažytas milteliniu būdu, dušo galva ir perjungimo svirtelė - chromuoti.

  Maišytuvas (kranas) išsiskiria patikima komplektacija ir yra puikus pasirinkimas tiek dėl šiuolaikiško dizaino, tiek dėl savo kokybės. Tokio tipo korpusas ypač atsparus dilimui. Maišytuvas turi keramine kasete (kartridžą). Šios kasetės efektyviai apsaugo nuo vandens pratekėjimų. Puikiai žinomi aeratoriai NEOPERL sumažina purslų kiekį reguliuodami vandens srautą ir pašalina, taip vadinamą, šoninį purškimą. Taupo vandenį ir sumažina energijos sąnaudas.

  Bendras aukštis: 340 mm

  Gylis: 182 mm

  Plotis: 50 mm

  Korpusas: nerūdijantis plienas

  Paviršius: dažytos maišytuvo dalys suderintos su SILICSANA granitinių plautuvių spalva

  Kasetė: keramikinė, 35 mm

  Aeratorius: Neoperl®

  Valdymas: nerūdijančio plieno rankena | dešinėje

  Pajungimo žarnelės: nerūdijančio plieno, lanksčios G1/2, ilgis 400 mm, 2 vnt.

  Reikalinga skylė: 1, Ø 35 mm

  Tipas: aukšto slėgio

  Garantija: 5 metai

   

  Svarbu. Šios elektroninės parduotuvės nuotraukose pateiktų produktų spalva gali nežymiai skirtis nuo realaus gaminio, nes granito sudėtyje vyrauja natūralūs užpildai ir pigmentai.