Plautuvės maišytuvas HELIKA Grata 7723-002

 • Plautuvės maišytuvas HELIKA Grata 7723-002

  159 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5+ vnt.
  Į krepšelį 
 • Virtuvinis maišytuvas HELIKA GRATA 7723

  Aukštos kokybės komplektuojančios dalys, modernus ir šiuolaikiškas dizainas.

  Maišytuvas turi ištraukiamą chromuotą dušo galva, mygtuko, esančio ant dušo galvos pagalba yra galimybė perjungti srovę į dušą.

  Maišytuvo korpusas pagamintas iš specialios sudėties nerūdijančio plieno lydinio. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame plieno lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu. Maišytuvo korpusas yra padengtas ilgaamže ir patvaria aukščiauios klasės chromo danga, kuri yra atspari aplinkos poveikiui ir turi antibakterinių savybių.

  HELIKA® maišytuvai turi aukščiausios kokybės Neoperl® aeratorius, kurie pasižymi puikia srove ir patentuota mažesnio vandens sunaudojimo technologija PCA®. Vokietijos gamintojo prekinis ženklas Neoperl® yra aukščiausios kokybės standartas aeratorių rinkoje.

  Maišytuvo korpusas dažytas milteliniu būdu, dušo galva ir perjungimo svirtelė yra chromuoti.

  Maišytuvas yra komplektuojamas 45cm ilgio iš AISI 304 nerūdijančio plieno arba poliesterio pagamintomis lanksčiomis žarnomis su vidiniu vamzdžiu iš EPDM. EPDM yra etileno, propileno ir dieno monomero terpolimeras, todėl EPDM vamzdeliai pasižymi išskirtiniu atsparumu deguoniui, ozonui ir saulės šviesai. ... Be to, EPDM vamzdeliai turi geras antistatines savybes, lankstumą žemoje temperatūroje, puikų atsparumą karščiui, vandeniui ir garams. Gaminys atitinka Europos standartą EN 13618:201

  HELIKA® prekiniu ženklu pažymėti maišytuvai išsiskiria nauju, šiuolaikišku dizainu ir patikima konstrukcija. Puiki rekomendacija, ieškantiems išskirtinės kokybės ir inovatyvių technologijų savo virtuvei. Nerūdįjančio plieno korpusas atitinka visus nūdienos reikalavimus, keliamus virtuvės įrangai.

  HELIKA® virtuvės maišytuvai yra komplektuojami keraminėmis kasetėmis (kartridžais). Keraminių kasečių naudojimas efektyviai apsaugo nuo vandens pratekėjimų. Dažytų maišytuvų korpusai padengti naudojant pažangią miltelinio dažymo technologiją. 

  Bendras aukštis: 433 mm

  Gylis: 220 mm

  Plotis: 48 mm

  Korpusas: nerūdijantis plienas

  Paviršius: dažytos maišytuvo dalys suderintos su SILICSANA granitinių plautuvių spalva

  Kasetė: keramikinė, 25 mm

  Aeratorius: Neoperl®

  Valdymas: nerūdijančio plieno rankena

  Pajungimo žarnelės: nerūdijančio plieno, lanksčios G1/2, ilgis 400 mm, 2 vnt.

  Reikalinga skylė: 1, Ø 35 mm

  Tipas: aukšto slėgio

  Garantija: 5 metai


  Svarbu. Šios elektroninės parduotuvės nuotraukose pateiktų produktų spalva gali nežymiai skirtis nuo realaus gaminio, nes granito sudėtyje vyrauja natūralūs užpildai ir pigmentai.