Praustuvas voniai Flow BQF80-700

 • Praustuvas voniai Flow BQF80-700

  199 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 5+ vnt.
  Į krepšelį 
  Praustuvo medžiaga
  SANITARY GELCOAT
  Praustuvo montavimo tipas
  Įleidžiamas į stalviršį
  Min. spintelės plotis, cm
  80
 • Stačiakampio formos lieto akmens praustuvas su GlossyCoat danga.

  Stačiakampio formos į stalviršį įleidžiami klasikiniai FLOW serijos praustuvai. Dėl dydžių įvairovės lengvai pritaikomi įvairiuose vonios kambariuose. Lengvas vandens nubėgimas ir paprasta FLOW kolekcijos praustuvų priežiūra yra puikus pasirinkimas bet kuriems namams.


  Baltos spalvos (700 (Glossy white)) praustuvai dengti SANITARY GELCOAT medžiaga, pasižyminčia itin glotniu, maloniu liesti neporėtu paviršiumi. SANITARY GELCOAT medžiagos išskirtinumas – ypač geras vandens nubėgimas ir lengva praustuvų priežiūra, valyti juos galite tiesiog vandenyje sušlapintu skudurėliu. SANITARY GELCOAT naudojama medicinos įstaigose, operacinėse ir instrumentų gamyboje, nes vientisa medžiaga gerai padengia įvairius paviršius ir neleidžia kauptis mikrobams ar nešvarumams. Po SANITARY GELCOAT sluoksniu yra kompozitinio marmuro lieto akmens pagrindas. Kiekvienas praustuvas dengiamas iki 2 mm storio SANITARY GELCOAT sluoksniu. Novatoriškais mišiniais ir pažangiais poliravimo procesais užtikrinama, kad plautuvės paviršius yra preciziškai išlyginamas iki veidrodinio blizgesio, dėl to praustuvas atitinka jam keliamus aukščiausios kokybės standartus. Visiems TURTL praustuvams suteikiama 5 metų garantija.


  Praustuvo matmenys: 810 x 461 mm

  Dubens matmenys: 710 x 291 mm

  Dubens gylis: 115 mm

  Montavimo būdas: įleidžiamas į stalviršį

  Persipylimas: yra AL-01 | apvalus

  Ventilis: nėra | Click-Clack AK-01 vožtuvo sistemą reikia įsigyti papildomai!

  Pakuotė: kartoninė dėžė, saugi pristatymams nuo durų iki durų

  Garantija: 5 - metai


  Svarbu. Šios elektroninės parduotuvės nuotraukose pateiktų produktų spalva gali nežymiai skirtis nuo realaus gaminio, nes granito sudėtyje vyrauja natūralūs užpildai ir pigmentai.